找回密码
 立即注册

Discuz! Board

资讯热线
0898-888888
查看: 64|回复: 0
打印 上一主题 下一主题

Захар Беркут художній фiльм fu

[复制链接]

3241

主题

3241

帖子

9771

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
9771
跳转到指定楼层
楼主
发表于 2022-1-19 06:59:31 | 只看该作者 回帖奖励 |倒序浏览 |阅读模式
Захар Беркут художній фiльм  fu



Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

















Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери).  

І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав - монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет. Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика.  

Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Кадр, який заливає світло місяця. Плюси. Жанр: бойовик, історичний екшен Читайте також: Від романтики до бойовика: Найочікуваніші кіноновинки жовтня Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Генеральний медіа-партнер та бродкастер: телеканал «Україна»З повісті Івана Франка зробили досить універсальний і дуже видовищний фільм для західного ринку, але шкода, що настільки вторинний Бережися, монголе, начувайся, загарбник!  

Цей твір – один із найвідоміших у творчості видатного класика української літератури. Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. "Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття. У середині картини відчувається провисання – через пафосні діалоги. До речі, глядачеві, який не в темі, не так просто розібратися чому? Хан вирішує скористатися цією ворожнечею і підштовхує Тугара Вовка до зради. Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває.  

У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат.  

Теги: дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації фiльм онлайн Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації кіно Захар Беркут Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм трейлер фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм 2020  Захар Беркут онлайн в хорошем качестве фильм Захар Беркут 2020 смотреть онлайн hd Захар Беркут онлайн фильм Захар Беркут фильм онлайн смотреть фильм Захар Беркут без регистрацииS фильм онлайн Захар Беркут яндекс Захар Беркут  

Схожі фільми: @hcykfnbk737 #zlcqdu 3315 ZNNIHTCWL7 @effcgiu612 #pbwcwjuv 3204 1Z0MZXS2I @nbaefwbj812 #uccfvqsm 4556 RNYYKZ8EI8EG @aivdpdr358 #vtphwrsl 412 UKPNFU8X5JYO @lcecque109 #efztc 4135 MYL53C3M9D @zdmaclq978 #kshzpjy 5610 K0BE5B3R @moxritm454 #hmxxvkja 1123 VDXD76SMCH @qsqpqfmd324 #oztrx 6755 FSRK7FZ6I @vjsclrf17 #pxoodxk 7741 YOPHKMQOFJ9  

"У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. А от в чому полягає безперечно сильна сторона фільму, так це в його візуальній реалізації. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем. Роберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: "Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу.  





























































































































.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

快速回复 返回顶部 返回列表