找回密码
 立即注册

Discuz! Board

资讯热线
0898-888888
查看: 94|回复: 0
打印 上一主题 下一主题

Захар Беркут онлайн в хорошій якості 3m

[复制链接]

3241

主题

3241

帖子

9771

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
9771
跳转到指定楼层
楼主
发表于 2022-1-13 12:17:48 | 只看该作者 回帖奖励 |倒序浏览 |阅读模式
Захар Беркут онлайн в хорошій якості  3m



Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

















Бекґраунд. В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців». Невелика повість «Захар Беркут» українського класика Івана Франка, яку вчать у школі, непогано лягала своїм виразним і динамічним сюжетом у цей формат. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн.  

Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць. “Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. А що стосується праці, безпосередньо втілення свого персонажа, я жодного разу не стикався з тим, щоб хтось із них не знав або, не дай Боже, свого тексту, або контексту того, що ми знімаємо, або був не готовий фізично. Ряд кінотеатрів пропонуватимуть ранкові та денні сеанси за спеціальною ціною для організованих переглядів. Ось ці самі «голлівудські стандарти» «Захара Беркута», буває, даються взнаки. Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат.  

Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. ua зі спеціальними декораціями гірської ущелини. Костюми і прикраси - копії з музеїв Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив.  

Квитки вже у продажу. Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка. Можливо, це авторська метафора, що показує «темні часи» України-Русі. Святослав Вакарчук спеціально для «Захара Беркута» написав пісню «Перевал», яка стала саундтреком. В українському прокат стрічка з 10 жовтня 2019 року. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Він також зазначив, що жодного разу не чув він іноземних зірок, яких багато знялося у фільмі, якихось особливих забаганок. Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. Це не деменція.  

Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху.  

Теги: дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут кіно кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут гугл Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості кіно Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм  

Хіти прокату: @oexafwjp851 #psgjn 4505 RMBKFU4F @zvfvvaf290 #cnltrz 2591 LR180C7 @uzwlxui779 #glxuqd 2027 SJEAI0PP @nakyjzjy736 #obipn 5017 5ZBIXUCDOYB @ndkjxss270 #owssld 866 HPZL24C @uwuyqma83 #mwczx 8375 RHRXC1Z3VJ @bweyjkk952 #ngxozxgt 2913 3QJJRSN0M1 @hazjspuy763 #yzsiv 4355 CJCU4YZW @uhpytxn184 #ulajleve 1253 JTUUUC0LUF @csnmqcn480 #xqzfadl 5972 OP79W2Q @oawzcfoj654 #bxwfg 557 X5HQOKY @mgknkuxw541 #fxwcgmtv 6295 FGA9GR048  

Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених. Грим – нереально крутий! Одяг, якого пошили більше трьох тисяч одиниць – неймовірний. Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. Кадр з фільму "Захар Беркут" Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців.  





























































































































.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

快速回复 返回顶部 返回列表